Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Cejlonský čaj

(Ceylon Tea) je čaj pěstovaný na Srí Lance, která byla do roku 1972 známá jako Ceylon. Má jemnou citrusovou příchuť a používá se jak samostatně, tak ve směsích. Pěstuje se v různých lokalitách a výškách, které mají výrazný vliv na konečnou chuť čaje.

श्री महालक्ष्मी मंत्र श्री महालक्ष्मी मंत्र श्री महालक्ष्मी मंत्र

   

 

 

 

  1. Úvod
  2. O nás - BIOČAJ-ETS
O nás

Vítejte na stránkách našeho eshopu.

ENGLISH TEA SHOP je soukromá společnost se sídlem ve Velké Británii, kde se zabýváme vývojem jednotlivých výrobků a tvorbou receptů. Nedílnou součástí společnosti je i designové a marketingové oddělení. Svůj výrobní podnik má společnost na Srí Lance, kde probíhá nákup a zpracování čajů i všech ostatních ingrediencí. Probíhá zde i míchání jednotlivých složek, balení a expedice. To zajišťuje, že výsledkem jsou čaje té nejvyšší kvality. Naprostá většina námi produkovaných čajů je certifikovaná v bio standardu společností Soil Associotion UK. Jsme také držitelem Fairtrade certifikace. Nakupujeme a zpracováváme naše čaje od farem, které praktikují trvale udržitelné zemědělské metody, protože věříme, že to nám pomáhá zachovat naši planetu pro budoucí generace.

Společnost ENGLISH TEA SHOP se specializuje na výrobu a prodej nejenom klasických čajů, jako je černý čaj, English breakfast, čistě zelený, zelený s Matcha a Oolong, ale také na směsi čajů, např. Směs pro krásu - Bio bylinkový čaj s heřmánkem, Gotu kola, ibiškem, skořicí, rooibosem, kakaem, pomerančem, červenou řepou, brusinkami a okvětními plátky růže; Směs pro šťastný pocit - Bio bylinný čaj se základem citronové trávy s jablkem, pomerančovou kůrou, kořen zázvoru bio , kardamom bio , koriandr bio , skořice bio , okvětní plátky marigoldu; Super veggie tea - Bylinkový čaj s červenou řepou, jablkem, šípkem, mrkví, ibiškem, ostružinami a borůvkami a mnoho dalších.

Jsme zástupci výhradního dodavatele čajů English Tea shop do České republiky společnosti Feel Nature s.r.o.

A protože se blíží Vánoce, v naší nabídce jsou pro Vás připraveny čaje s vůní Vánoc, které zahřejí a potěší na těle i na duši. Například adventní kalendáře, které obsahují až dvanáct příchutí, dětské čajové bezkofeinové směsi, různá dárková balení čajů a spoustu dalšího...

 

 

 

श्री महालक्ष्मी मंत्र श्री महालक्ष्मी मंत्र श्री महालक्ष्मी मंत्र

                                      

MAPA DOBRÝCH ANDĚLŮ

    

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz